KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14232034
nr 1423 2034
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 349/360, daterad 1976. Bildmått: 35x55cm, yttermått inklusive ram: 52x66cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:25:05
30/9 21:03:41
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén